Forum Seaskulls

Swiat 4 seaskulls.pl zaprasza


#1 2007-11-11 11:06:46

Mario

[KzZ]

Zarejestrowany: 2007-11-11
Posty: 23
Punktów :   

Floty Widmo....

No to skoro komentować to komentować.... jak w temacie!

Przyznam iż przez ten bug... (bo przyznam iż racjonalnie tego nieda sie wyjaśnić i określic jak ewidentny bug...) wojna i gra troche traci.. nawet nie troche ale sporo! Bo ja sami widzieliście co jak co ale troche PSów nam uciekło... a ja jestem uczciwy i pomimo iz strasznie wkurwiony byłem (sory za wyrażenie ale sami wiecie) to w Deklaracjach zamiściłem wszystkie bitwy!

Jestem jednak ciekaw co o tym sądzicie i czy pkty z takich, co tu nie ukrywać, szczęśliwie dla jednej ze stron zdobytych PSów, powinny być przyznawane i liczone do wojny?????

jak dla mnie....nie! Niezaleźnie komu by sie to przytrafiło!!

Ostatnio edytowany przez Mario (2007-11-11 11:08:02)


Mario77....   i wszystko jasne!

Offline

 

#2 2007-11-11 16:40:01

rakamo

[KzZ]

Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 13
Punktów :   

Re: Floty Widmo....

szkoda słów dziwne bo kiedyś takich cudów nie było

Offline

 

#3 2007-11-11 17:09:46

Fiodo

[KSZ]

Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 6
Punktów :   

Re: Floty Widmo....

a mnie się wydaję, że jest to wina przejścia z strefy czasu "letniego" w czas "zimowy".

Co tym myślicie?

Offline

 

#4 2007-11-11 17:20:23

alzo

[PO]

4881952
Call me!
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 21
Punktów :   

Re: Floty Widmo....

zle Ci sie wydaje to juz sie dzialo duzo wczesniej tylko nie na taka skale

Mistake moze potwierdzic jak go atakowalem i ten bug wyj* mi troche kanonków P

jak team seaskulls nie odpowie to trzeba chyba pisac do GF

Offline

 

#5 2007-11-11 19:27:21

Mario

[KzZ]

Zarejestrowany: 2007-11-11
Posty: 23
Punktów :   

Re: Floty Widmo....

no już pisali o tym kiedyś na forum.. bo juz się tak zdarzyło! Ale nie tak jak teraz..no bez przesady!

chyba że admini wprowadzili nową opcje w grze - "Szczęście"! Na takiej zasadzie że jak flota atakuje wyspe na której niczego niema to gra losuje sobie co agresor ma zastać! Albo nic (czyli wyburzy wszystko) albo pojawi sie tam losowo powstała obrona! hehe... inny pomysł mi nieprzychodzi!   


a to ja z tym? bo możemy sie ugadać że pkty z takich bitew..bo może to sie zdarzyć obu stronom, niebędą przyznawane! Co o tym myślicie? Bo to przeczy temu co było dotychczas i przeciwnik nagle otrzymuje pkty! (tak jak teraz....3k Ps... aż tak mało to to niejest! a przy kilku takich akcjach to będzie ciekawa sumka)


Mario77....   i wszystko jasne!

Offline

 

#6 2007-11-11 19:52:41

Winicjusz

[PO]

6739964
Skąd: Chrzanów
Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 15
Punktów :   

Re: Floty Widmo....

a mi to też nie raz sie już zdarzyło ale na sw2 bo tylko na tym sw dużo pływam ale gdy wykańczałem multi to na bezbronnych wyspach (zgodnie z skanami) straciłem 1k kanonkw a militarka i tak nie ubywała.
a do wojenki te rw i tak sie nie powinny liczyc bo to w koncu nie obronca walczył tylko jego cholerne szczęście lub jak kto woli nie szczęście agresora

i to chyba tyle z mojej strony

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl